Під таким гаслом відбудеться Польсько-Український семінар молодих лідерів, у якому візьмуть участь і городоцькі школярі. Попередньо міський голова Городка Роман Кущак та секретар міської ради Юлія Віткова уже здійснили візит до польського міста-побратима Стрижува.

«Цьогоріч ми спільно брали участь у проекті, який фінансований Міністерством освіти і науки Польщі і який базується на молодіжній співпраці між Україною і Польщею, - говорить Юлія Богданівна. - Всього було подано понад 500 проектів, проте перемогу здобуло лише 40, в тому числі міста Городок і Стрижув. Відповідно, наш проект мав назву «Молоді, активні, креативні…» польсько-український семінар молодих лідерів. Семінар відбудеться від 2-го по 9-те листопада цього року. Запит про набір учнів - 20 дітей з України і стільки ж із Польщі. В цей час молодь братиме короткі інтерв’ю з людьми, які сприймаються як лідери місцевих громад, будуть організовувати різноманітні семінари, зустрічі, готувати цікаві матеріали про соціальні проекти, які реалізуються в одній і другій громадах. Ця програма розписана всього на десять днів. Молоді люди проживатимуть у місцевості Івонич-Здруй.

Це такий оздоровчий осередок. І в останній день вони братимуть участь у фестивалі для жителів цієї місцевості – Івонич-Здруй і теж там спілкуватимуться з місцевими лідерами. Будуть інтерв’ю, буде проходити так звана майстерня спілкування та інші цікаві заходи для наших молодих людей. Це так званий «м’який» проект, сподіваємося, що і надалі будемо продовжувати співпрацю з нашим містом-партнером Стрижувом і наступним етапом ми обговорили можливість участі людей похилого віку для того, щоб вони теж мали можливість ознайомитися із життям наших польських партнерів».

 

Тим часом до Вашої уваги – 5 відеоінтерв’ю наших гімназистів із цікавими особистостями Городка:

з міським головою Романом Кущаком,

заступником міського голови, головою батьківського комітету НВК №2-гімназія Степаном Попком,

керівником відділу освіти Городоцької РДА Ігорем Яскевичем

та художником, видатним митцем Романом Опалинським.