Сьогодні в Городоцькому районному Народному домі відзначили своє професійне свято працівники соціальної сфери. З такої приємної нагоди винуватців урочистостей привітали представники міської та районної влади, учасники художньої самодіяльності.

Відкриваючи свято ведучий Назар Сеник наголосив на важливій місії кожної ланки працівників соціальної сфери, їх неоціненний внесок у справу поліпшення життя соціально незахищених верств населення, чуйність та милосердя  до кожного,хто звертається по допомогу.

Найкращі та щирі вітальні слова з нагоди професійного свята адресували працівникам соціальної сфери  міський голова Городка Роман Кущак,заступник голови Городоцької районної державної адміністрації Павло Стахів, заступник голови Городоцької районної ради Богдан Слонівський, з побажаннями подальших успіхів і натхнення у такій відповідальній та благородній роботі, а також міцного здоров’я, щастя, добра і радості кожному соціальному працівникові та їх родинам і мирного неба над головою. Кращим працівникам соціальної сфери було вручено грамоти  та квіти від мерії міста, а також  спільні грамоти і квіти  від РДА та райради.

 

Самодіяльні артисти міста потішили присутніх  чудовим виконанням відомих українських пісень.