1 жовтня районний Народний дім приймав у своїх стінах учасників та гостей тринадцятого щорічного міжрегіонального фестивалю-конкурсу «Пісні незабутого краю», засновниками якого виступили Городоцькі суспільно-культурні товариства «Холмщина», «Надсяння», лемківський поет Василь Хомик та Городоцька міська рада. Організували захід Львівська обласна рада, ЛОДА, Городоцька РДА, Городоцька міська рада, Об’єднання товариств депортованих українців «Закерзоння», Всеукраїнське товариство «Лемківщина», Городоцькі районні суспільно-культурні товариства «Лемківщина», «Надсяння», «Холмщина».
Започаткований у 2001 році фестиваль конкурс «Пісні незабутого краю» має на меті відродження та збереження самобутньої, барвистої культурної спадщини депортованих українців Закерзоння. І з кожним роком географія фестивалю розширюється, а число учасників зростає, що власне й довів цьогорічний фестиваль у якому взяло участь 56 учасників у восьми номінаціях. Особливість цьогорічного фестивалю полягає в тому, що його приурочено до 70-ої річниці сумнозвісної операції «Вісла».
Перед початком фестивалю відбулася церемонія освячення дзвону у храмі ікони Турковицької Божої Матері.
Першим до учасників фестивалю з вітальними словами звернувся голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, котрий, зокрема, зазначив, що, враховуючи висновки нашої історії ми зобов’язані шанувати і поважати тих, хто нині вступає до лав українського війська і тих, хто захищає кордони держави. Депутат Львівської обласної ради Володимир Саган, виступаючи від імені Народного депутата України Ярослава Дубневича та від себе особисто наголосив на тому, що за час свого існування фестиваль здобув визнання як на теренах України, так я далеко за її межами, наголосивши, що це свято вихідців із Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Любачівщини, Підляшшя, котрі упродовж років зберігали пам’ять і любов до рідного краю та побажав учасникам успіхів. Щирі і теплі слова адресував учасникам міський голова, наголосивши на тому, яке важливе значення для молоді має відродження і поширення пам’яті про життя і побут насильно переселених українців засобом подібних фестивалів. Роман Кущак побажав учасникам гарних творчих здобутків. У ході фестивалю звучало багато пісень, танців, віршів тих часів. Поважне журі на чолі із доцентом, викладачем Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка Юліан Балух, оцінюючи цей пісенно-поетичний конкурс, виявляло водночас талановитих виконавців, яким і присуджувалися призи.
Спонсорами фестивалю виступили Благодійний фонд братів Дубневичів та агрохолдинг «Мрія».