У мерії обговорили перспективи реконструкції Старого парку

 

Перспективи перевтілення Старого парку, що в самому серці Городка обговорювали в мерії, за участю міського голови Городка Романа Кущака, керівника відділу економічного розвитку та торгівлі Городоцької РДА Юлії Матвієнко, керівників відділів міської ради – містобудування, архітектури та ЖКГ Ольги Орлинської, економіки, бюджету та комунального майна Галини Мартин, державної архітектурно-будівельної інспекції Вікторії Стельмащук, спеціалістів мерії Оксани Гут та Тетяни Грецко.

Городоцька міська рада має попередньо виготовлений проект на реконструкцію Старого парку як пам’ятки садово-паркового мистецтва, вартістю близько 4 млн грн. Та на сьогодні є ще більш оптимістичний шанс на втілення давньої мрії городківчан – надання парку гідного вигляду. Шанс – це участь у конкурсі проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у 2019 році.

Спільно Городоцька міська рада та Городоцька райдержадміністрація планує взяти участь у такому конкурсі. Відповідно до передбачуваних напрямків участі Городка – на реконструкцію Старого парку необхідно написати проект на 12 млн.грн.

Якісне перевтілення Старого парку дозволило б повернути ті часи, коли в Городок з’їжджались на вікенд з навколишніх містечок, особливо облюбували нашу човнову станцію львів’яни. Туристична інфраструктура могла б заохотити до відвідин Городка великої кількості людей, знаково й тих, хто приїжджає до Львова та захоче оцінити таку перлинку під боком, а також і ті, хто мандрує з Польщі чи до Польщі.

Під час наради присутні вже згодились із деякими загальними цілями у напрямку втілення реконструкції парку. Як-от покращення різними способами екологічної ситуації, соціалізації та отримання можливості якісного відпочинку людей з обмеженими можливостями, облаштування бруківкою території парку, капремонті східців до нижньої частини парку, у перспективі – відновлення автентичності Старого парку: човнової станції, відновлення частини підземних ходів тощо. Обов’язково буде запроектовано належне освітлення парку. Передбачено і встановлення різноманітних цікавих атракцій для молоді – до прикладу, скейт-парку, велодоріжок із горизонтальним освітленням, встановлення дитячого ігрового комплексу. Гарна ідея – облаштувати місця для пікніку, а також – організувати конкурс красивих рідкісних дерев на насадження дерев на території парку. Дерева охочі могли б подарувати місту, отримавши у знак вдячності пам’ятні таблиці біля насаджень.

Хороших ідей – чимало, а попереду – спільна праця в підготовці проекту та надія на перемогу і його втілення.

 

1. 

2. 

.