Повідомлення про оприлюднення регуляторних актів

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Виконавчий комітет Городоцької  міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення «Про затвердження Порядку передачі в оренду комунального майна Городоцької міської ради Львівської області» та  аналізу регуляторного впливу до нього.

Мета прийняття регуляторного акту – забезпечення виконання норм Закону України від 03 жовтня 2019 року № 157-ІХ «Про оренду державного та комунального майна», створення єдиного механізму справляння плати за оренду комунального майна, врегулювання господарських відносин щодо використання об’єктів комунальної власності Городоцької  міської ради Львівської області.

Розробники регуляторного акту:  відділ публічних закупівель та комунального майна Городоцької міської ради; відділу економічного розвитку, інвестицій та МТД

З проектом регуляторного акту – рішення   «Про затвердження Порядку передачі в оренду комунального майна Городоцької міської ради Львівської області» та аналізом регуляторного впливу до нього можна ознайомитись на офіційному сайті Городоцької міської ради ради (http://horodok-rada.gov.ua/) в підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Публічна інформація»:

Проект рішення Городоцької  міської ради   «Про затвердження Порядку передачі в оренду комунального майна Городоцької міської ради Львівської області»

АРВ до проекту рішення Городоцької  міської ради  рішення «Про затвердження Порядку передачі в оренду комунального майна Городоцької міської ради Львівської області»

Пропозиції та зауваження  приймаються в письмовому вигляді протягом одного місяця з моменту опублікування проекту рішення (з 18 листопада 2021 року по 20  грудня 2021 року)  за адресою:  81500 Львівська область, місто Городок, майдан Гайдамаків, 6, електрона адреса:  gorodok_mr_lv@ukr.net.)