Концерт від зірок і телерадіокомпанії "Lemberg" на підтримку ЗСУ

17 вересня в Городоцькому Центрі дозвілля та надання культурних послуг відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ від телерадіокомпанії "Lemberg"  і  талановитих артистів. Зокрема, улюблені пісні зі свого репертуару дарували публіці  Slavia, Лесик Сам, Ілля Найда, Аnna Laskar, Roman Ramus, Джон Сергій Тихоненко, Станіслав Буденкевич.  Ведуча заходу - Ірина Денисюк.

Над сценічними образами артистів попрацювали Студія краси "Імідж", майстрині - Лілія Косик та Мирослава Семенків.

В холі Народного дому можна було розглянути різні види зброї: автомат, протитанкова міна, тубуси від протитанкових ракет тощо. Ця локація дуже вабила хлопчаків, які мали нагоду поспілкуватися з військовими та зробити собі фото із мілітарним «експонатом».

Завдяки зарубіжним волонтерам з "Siobhans TRUST" на площі перед Народним домом розгорнула свою кухню піцерія на колесах, тож  для глядачів була безкоштовна піца.

Благодійна скринька на підтримку ДУК «Правий сектор» цього разу поповнилася сумою в 4550 гривень.