Шаховий фестиваль з нагоди 809-річчя Городка

18 вересня відбувся шаховий фестиваль до 809-річчя міста Городка.

Свято інтелектуальної гри, як розповів президент шахового клубу «Е2-Е4» Андрій Грех, зібрало 152 учасники зі 7 областей України: Київської, Миколаївської, Херсонської, Тернопільської, Хмельницької, Рівненської та всіх куточків Львівської області!

Змагалися і раділи перемогам, виконаним розрядам як початківці, так і четверторозрядники, а також друго-, третьорозрядники та доволі імениті шахісти, які зустрілися за шахівницями в рамках турніру-меморіалу Л. Штейна.

До результатів!

Турнір початківців:

Серед хлопців: 1 місце - Фаркаш Денис (Рюма Т. ЛША), виконання 4 розряду; 2 місце - Голумєєв Михайло (Гладиш Є. Пустомити), виконання 4 розряду; 3 місце - Феник Андрій (Гладиш Є. Пустомити), виконання 4 розряду.

Серед дівчат: 1 місце Марчук Лілія (Лещишак І. Лідер Червоноград), 2 місце - Горощенко Вікторія (Горощенко Д.,Шарипов А.); 3 місце - Щур Ярина (Матвієнко М. (Е2-Е4).

Четверті розряди також виконали - Петров Маркіян (Нощенко І. Е2-Е4), Шишков Данило (Нощенко І. Е2-Е4), Чорний Михайло (Матвієнко М., Нощенко І. Е2-Е4), Скляренко Кирил (Лещишак І.(Лідер Червоноград), Риндик Матвій (Лещишак І.(Лідер Червоноград), Мачишин Святослав (Баклашков В.(Три королі).

В турнірі серед володарів 4-х розрядів визначилися наступні переможці та призери.

Хлопці: 1 місце - Зарицький Роман (Нощенко І. (Е2-Е4), виконання 3-го розряду; « місце - Бараков Лука (Корман Р.("The Chess Elite"); 3 місце - Возняк Дмитро (Лещишак І.);

Дівчата: 1 місце - Лехів Єва (Корман Р.("The Chess Elite"); 2 місце - Душенко Ольга (Грех А. Е2-Е4).

У Меморіалі Л.Штейна:

1 місце - Смолкін Олександр (Львів); 2 місце - Поліщук Олег (Старокостянтинів); 3 місце - Полуліх Богдан - (Львів); 4 місце - Боришкевич Роман (Рівне);  5 місце - Мосєсов Даниіл (Львів).

Перше місце серед дівчат - Корольчук Владислава (Красилів).

З-поміж другорозрядників:

1 місце - Третяк Ігор (Львів); 1 місце - Телюк Анастасія (Городок).

В товаристві третьорозрядників:

1 місце - Медвідь Микола (Трускавець); 1 місце - Кацюба Ярина (Городок).

Турнір мав благодійну мету. Разом зібрали 20 тис. грн, які передали на потреби ЗСУ!