Школам громади дісталися набори спортінвентарю від Асоціації "Ради Львівщини"

З доброю місію завітав сьогодні на Городоччину виконавчий директор Асоціація Місцевих Рад "Ради Львівщини"  Данило Сороковий .

Для шкіл Городоцька територіальна громада  гість передав бокси з різноманітним спортивним інвентарем.

Це чудові набори вартістю близько 10 тисяч гривень кожен. До них входять  футбольні, баскетбольні, волейбольні м‘ячі, волейбольна сітка, маніжки для командної гри, насоси, шахи…

Голова Городоцької громади Володимир Ременяк , щиро подякувавши представникам Асоціації за такі дарунки для нашої учнівської молоді, відзначив: «В такий непростий час допомога громаді на суму майже 200 тис. гривень  - це дуже вагомо! Як і те, що наші школярі матимуть все необхідне для занять улюбленими видами спорту та фізичного розвитку».