Благодійний концерт підтримку дітей-сиріт захисників України у Львові зібрав 19 000 гривень

Благодійний концерт за творчою участю мистецьких колективів Городоцької та Великолюбінської громад 25 вересня зібрав біля пам'ятника Т.Шевченку у Львові чисельну публіку!

Усі підтримували артистів оваціями та пожертвами на добру справу – підтримку дітей-сиріт загиблих захисників України!

Щиро дякуємо за потужний захід депутату Львівської районної ради, голові правління громадської організації  "Ангел віри" Оксані Лучко.

Дякуємо учасникам концерту – солістам та колективам гуманітарного управління, запальному та професійному народному ансамблю танцю "Галичина" (керівник – Данута Рожко), сестрам Неонілі та Ліліані Бабкевич, викладачам та вихованцям Городоцької дитячої мистецької школи (директор – депутат Городоцької міської ради Зоряна Дунас), а також співочим талантам Великого Любеня.

На сьогоднішньому заході наші юні аматори сцени не зупиняються: у жовтні вирушають із благодійним концертом у тур містами Іспанії. Радіємо, пишаємось, зичимо успіхів і гарних вражень!