Запрошуємо на зустріч-презентацію консультативно-координаційного центру

В Городку відбудеться презентація консультативно-координаційного центру з вирішення юридичних, психологічних та гуманітарних питань ВПО.

Презентацію можуть відвідати: переселенці, старости громад та заступники голів громад, представники ГО, які допомагають ВПО, ВПО – керівники ГО, Центри психологічної допомоги, представники ЦНАП, представники родин військових, керівники прихистків.

Щоб взяти участь в презентації, заходьте та реєструйтесь: https://cutt.ly/6VmsYiX

В Городку презентація відбудеться  28 вересня об 11:00 за адресою: Майдан Гайдамаків, 5 (Андрес Роман).

Під час зустрічі учасники ознайомляться з практичними алгоритмами вирішення юридичних, психологічних, гуманітарних питань внутрішньо переміщених осіб та громад з допомогою громадських організацій та фондів-партнерів.

Нагадаємо, що в межах роботи ККЦ Львівська ОВА об’єднала 28 партнерів (благодійних фондів, міжнародних організацій), які допомагають переселенцям.