"Нафтогаз України" закликає погасити заборгованість та вчасно сплачувати за спожитий газ

ТОВ «ГК «Нафтогаз України»»наголошує на необхідності вчасної оплати спожитих об’ємів газу та погашення заборгованостей.

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» повідомляє про збільшення заборгованості мешканців Львівської області за спожитий природний газ перед Товариством. Про це йдеться у листі на адресу Львівської ОВА від 21.09.2022 №119/05-15235-2022.

Попри це компанія продовжує забезпечувати безперебійне постачання природного газу на більшості території України. Саме тому своєчасна оплата спожитих об’ємів вкрай важлива для повноцінного функціонування критично важливої інфраструктури. Накопичення боргів населення області може негативно вплинути на проходження опалювального сезону в регіоні.