Завдяки українсько-корейській співпраці Городоцька громада отримала сучасну медапаратуру

Не тракторами єдиними! Співпраця України з Південною Кореєю для Городоцької територіальної громади втілилася ще й у новенькі УЗД-апарат та  пересувну рентгенсистему.

Добрий набуток, що став реальністю завдяки плідній роботі Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Корея Дмитра Пономаренка, депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Південною Кореєю, співголови групи з міжпарламентських зв'язків, народного депутата України Дмитра Припутня та за спільної координації МОЗ - заступник Міністра охорони здоров’я України Марія Карчевич та координатор Штабу гуманітарної допомоги МОЗ Ірина Корольчук.

Високоефективна мобільна рентгенівська система Samsung's GM85 Fit mobile-x-ray та

стаціонарний УЗД-апарат HS40 доправлені до КНП Городоцька центральна лікарня і готові прислужитися мешканцям Городоччини.

Щиро дякуємо усім причетним за вклад у посилення матеріальної бази КНП «Городоцька центральна лікарня» та підвищення ефективності надання медичних послуг мешканцям нашої громади та внутрішньо переміщеним особам.