Вимушені відмовитися від вуличного освітлення в громаді

УВАГА! Від 20 жовтня на території Городоцької громади вимкнуть вуличне освітлення.

Після консультацій з військовою адміністрацією прийнято рішення про часткове вимкнення вуличного освітлення в межах Городоцької громади.

У вечірній період до 23:00 і з 5:00 до світанку вуличне освітлення тимчасово залишаємо лише  по центральних дорогах Городка: вул.Львівська, майдан Гайдамаків, вул.Перемишльська і вул.Комарнівська.

Захід - вимушений, з метою економії енергії та стабілізації роботи національної енергосистеми, що має значні пошкодження внаслідок масованих атак.

Також нагадуємо: з 7:00 до 23:00 варто не вмикати потужні електроприлади. Мінімізуйте використання кондиціонерів, мікрохвильових печей, бойлерів, електрообігрівачів, електрочайників, пральних та посудомийних машин, тощо.

Закликаємо підприємців вимкнути додаткову підсвітку, вивіски, рекламу та інші енерговитратні прилади.

Дякуємо за розуміння. Вистоїмо!