Срібло для громади здобули юні волейболісти у зональних молодіжних змаганнях

Відбулися зональні змагання ІІ Молодіжної спартакіади Львівщини серед збірних територіальних громад.

22 жовтня юначі команди Городоцької, Комарнівської, Оброшинської, Миколаївської та Яворівської громад дужалися, демонструючи гарт у волейболі, міні-футболі, настільному тенісі.

«Гідно та наполегливо боролися за призові місця юні спортовці Комарнівської ТГ. Окрема подяка молоді, яка представляла Городоцьку громаду, за її прагнення до перемоги та бажання  розвиватись, шліфувати майстерність. Так, нам є ще над чим працювати у настільному тенісі та юнацькому футболі, проте  наша юнацька збірна з волейболу зайняла ІІ місце. Пишаємося!» - поділилася враженнями головний спеціаліст Гуманітарного управління Ірина Міляновська.

Щира подяка за допомогу у організації та проведенні зональних змагань: директору ЗЗСО №3 І-ІІІ ступенів імені Героя України Івана Бльока Лесі Калитчак, директору КУ «Центр «Спорт для всіх»» Вікторії Місько,

тренеру з волейболу Йосифу Будзінському,

тренеру з тенісу Ростиславу Филипіву,  тренеру з футболу Ігорю Сприню.

Зональні змагання відбулися Під егідою Львівського ТОВФСТ "КОЛОС" за сприяння Городоцької міської ради.

Усе буде Україна!

Слава Україні!