Відбувся профілактичний захід на попередження скоєння злочинів

У наш час надзвичайно гострою є проблема зростання правопорушень серед неповнолітніх, які не усвідомлюють, що їх повсякденні вчинки мають правову оцінку, що право, закони супроводжують людину все її життя.

25 жовтня 2022 року в приміщенні Городоцької міської ради проведено спільний соціально-виховний захід з начальником служби у справах дітей Городоцької міської ради Вірою Містюковою,  провідним інспектором  Львівського РС №1 філії ДУ «Центр пробації» у Львівській області Наталією Берендович, фахівцем із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради» Лілії Цап за участі неповнолітнього, засудженого до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, в присутності законного представника.  З підлітком проведено профілактичну бесіду, яка спрямована на попередження щодо скоєння правопорушень, відповідальності щодо їх вчинення згідно чинного законодавства, недопущення повторних злочинів та щодо морально-етичних законів, яких необхідно дотримуватись неповнолітнім. Законному представнику наголошено щодо належного виконання обов’язків у вихованні неповнолітнього, посилення контролю за його діями, формування у нього стереотипів позитивної поведінки.