В дитсадку «Калинонька» відбувся патріотичний захід

Виховуємо маленьких українців гідними людьми та справжніми патріотами своєї держави!

Гартуючи волю до перемоги, вивчаємо славетну історію, бережемо в серцях пам'ять про її визначні сторінки.

Сьогодні у Городоцькому закладі дошкільної освіти №2 "Калинонька" (директор Надія Саган)

відбувся захід, приурочений Дню створення Української повстанської армії, Дню козацтва та Дню Захисника і Захисниці  України.

Старша група "Квіточка" з допомогою вихователя Галини Зровко, інструктора фізвиховання Іванни Хитрої та музичного керівника Оксани Негребецької підготувала красиве, багатогранне та душевне свято!

Програму заходу наповнили вірші, пісні, вікторини із загадками, цікаві естафети, рухливий музичний флешмоб.

У козацькій вправності поїдання вареників охоче взяли участь і дорослі, чим гарно повеселили усіх на святі.

А нагородою за кмітливість і активність для дітвори стали смачні гостинці, які вони отримали від присутнього на святі козака Василя.

На завершення патріотичного заходу отець Броніслав Гринишин, сотрудник храму Благовіщення Пресвятої Богородиці, подякував діточкам і педагогам за гарне свято. Усі разом помолилися за мир в Україні і за всіх воїнів, які бережуть нас від загарбників та щоденно наближають нашу перемогу.