У Братковичах відбулась зустріч із Василем Лабою, автором книги-історії про село

Автор книги "Історія села Братковичі", історик-краєзнавець Василь Лаба сьогодні прибув на зустріч із своїми головними героями - мешканцями села.

Про минуле, сьогодення і майбутнє спілкувалися з молодим поколінням - учнями Братковицької школи. Директор Братковицького ЗЗСО Ольга Косик наголосила школярам про важливість вивчення історії рідного краю, врахування її уроків задля кращого майбутнього нових поколінь.

Участь у заході взяли староста Братковицького старостинського округу Галина Селедець, керівник Гуманітарного управління міської ради Ігор Яскевич, голова Городоцької територіальної громади Володимир Ременяк, ініціатор появи книги – місцевий парох о. Іван Кузьм’як.