Долучилися до підтримки ЗСУ, викупивши один з лотів благодійного аукціону

Один з лотів благодійного вечора-аукціону «КОД нації», зорганізованого неймовірними стараннями команди ГО  Апостольська Чота викуплено коштом збірки колективу Городоцької міської ради та її структурних підрозділів. На це придбання скеровані 10 тисяч гривень.

Лот наш особливий – червоно-чорний прапор ОУН, символ української національно-визвольної боротьби, яку  продовжують  новітні захисники, горді нащадки повстанців.  Знамено, розписане воїном реактивної батареї 80-ї бригади ДШВ, нині передав голові Городоцька територіальна громада Володимир Ременяк О.Михайло Апостол Греділь.

Історія прапора, до речі, пов’язана з однією з волонтерських поїздок військового капелана до наших захисників. 4 жовтня боєць-художник подарував стяг отцю Михайлу в уже звільненому місті-мученику Ізюм.

Кошти, виручені волонтерами в межах благодійного аукціону, будуть скеровані на придбання автомобіля для евакуації поранених військових.