Придбано квартиру для дитини, позбавленої батьківського піклування

Відповідно до «Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 615 «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків», для особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, яка перебуває на обліку громадян,  що потребують поліпшення житлових умов у виконавчому комітеті Городоцької міської ради у листопаді 2021 року було надано субвенцію з державного бюджету у вигляді грошової компенсації, з метою придбання житла у розмірі 447 981,00 грн.

Грошову компенсацію особа мала право використати протягом одного року з дня зарахування коштів на спеціальний рахунок в уповноваженому банку з метою придбання житла. Своїм правом скористалась та отримала  у власність двохкімнатну житлову квартиру в м.Бориславі (Дрогобицький район, Львівської область). Загальна площа житла становить 60,3 кв.м., житлова – 34,8 кв.м.