Музей збагатився художньо розписаними прапором і тубусом від Javelina

Унікальними експонатами поповнися Городоцький історико-краєзнавчий музей.

Лот з війни – Javelin, викуплений на недавньому аукціоні «КОД нації», подарував сьогодні музею засновник групи компаній «Захід Ресурс» Сергій Бадяк.  Важка зброя, що нищила ворожі танки, майстерно розписана «петриківкою», перетворилася на справжній витвір мистецтва.

Голова Городоцька територіальна громада Володимир Ременяк теж виконав добру місію, передавши збірні придбаний колективами Городоцької міської ради та її структурних підрозділів червоно-чорний прапор визвольної боротьби, розписаний бійцем 80-ї бригади ДШВ.

Директор музею Ганна Кузбит зраділа цінним дарункам. Щиро подякувавши за експонати, господиня закладу зазначила, що вони стануть яскравим доповненням тематичної експозиції, що розповідає про різні віхи боротьби нашого народу за Незалежність – від давніх часів до сьогодення.