До городоцьких читачів приїхав на зустріч завітав український письменник, публіцист Зиновій Суходуб

Літературні зустрічі в КЗ "Городоцька публічна бібліотека" Городоцької міської ради з відомими письменниками неабияк полюбилися шанувальникам художнього слова Городоцької громади. Ось і нині до книгозбірні на запрошення директорки комунального закладу Юлії Дурбак завітав український письменник, публіцист, заслужений журналіст України, лауреат багатьох літературних премій Зиновій Суходуб.В атмосферному оточенні книг відбувалося знайомство з непересічним гостем та його творчістю. З. Суходуб відкрився нам як глибока й багатогранна особистість: прозаїк, дослідник Козаччини, життя та творчості відомих українських літераторів, автор сценаріїв до документальних фільмів, фотохудожник…Цікавим, змістовним було спілкування з п. Зиновієм. Заворожливим басовито-баритонним голосом він декламував вірші, розповідав про пізнання Шевченка, про свої експедиції місцями козацької слави, дослідження, пов’язані з репресованими радянською системою представниками української інтелігенції, про знайомство з Ліною Костенко.Відбувся перегляд авторського документального фільму про долю представників епохи Розстріляного Відродження, зокрема письменника Валер’яна Поліщука. Відвідуючи місця, пов‘язані з цими подіями, Зиновій Суходуб збирав окрушини фактів, свідчень, пам‘яток про творців українського мистецтва, які потрапили під маховик репресій, щоб зберегти пам‘ять про них.Учасники зустрічі, скориставшись нагодою, придбали книги З.Суходуба, отримали автограф автора та зробили спільну світлину.