Зустрічали кортеж з тілом загиблого Героя з Милятина Юрія Петришина

Хмурилось небо, били церковні дзвони і всепереможно лунав державний гімн з міської ратуші - навколішки скорботною громадою 14 листопада зустріли кортеж із тілом Героя Юрія Петришина.Захисника вшанували на майдані Гайдамаків у Городку дорогою додому, у рідне село Милятин. Молитву і прощальне слово виголосив військовий капелан о.Степан Целень.Великою ціною здобуває Україна свою свободу і незалежність - ціною життів мужніх синів і дочок! Юрію Петришину - навіки 27. Від початку повномасштабної війни сказав: "Я мушу бути там". Поїхав. Нещодавно приїжджав додому. Виявилося - попрощатися... Наймолодший у сім'ї. Рідні, вчителі, друзі хлопця відзначають полеглого Героя як добру людину, розумного і справедливого чоловіка, на допомогу якого завжди в усіх справах можна було розраховувати.Загинув Юрій 10 листопада на Миколаївщині, від отриманих поранень через наїзд автомобіля на протитанкову міну при відсічі збройної агресії російської федерації.Щиро співчуваємо близьким Героя, розділяємо біль втрати, дякуємо Матері за Сина. Довічна шана і слава!