Городоцькі митці показали виставу "Відгомін війни" у шести населених пунктах

У неділю, 13 листопада, зустріччю з комарнівськими шанувальниками театрального мистецтва завершилися гастролі колективу КЗ "Городоцький центр дозвілля та надання культурних послуг" сценічними майданчиками нашого краю.

Благодійну виставу «Відгомін війни» учасники художньої самодіяльності спершу представили городоцькому глядачеві, а відтак виступили в Народних домах Довжанки, Галичан, Дроздович, Браткович, Комарна.

Разом з акторами глядачі проймалися подіями, які переживає Україна, увесь наш народ, молитовно згадували загиблих Героїв і донатили на підтримку рідних ЗСУ.

Впродовж своєрідного благодійно-театрального туру нашим творчим силам вдалося зібрати 28 594 гривні та 500 доларів, які скерують на закриття потреб захисників.

Добру справу зреалізували спільно:

Народний художньо-просвітницький колектив (керівник Галина Глушко);

Зразковий драматичний колектив (Назар Сеник);

Народний ансамбль танцю "Росинка" (Орислава Попко).

Автор вистави – Галина Глушко.

Режисер-постановник – Назар Сеник.

Мультимедійний супровід – Оксана Музика .

Відео та фото – Олена Білик.

Звукорежисер – Володимир Шутяк.

Дякуємо за те, що навіть в умовах війни серце нашої культури б‘ється в унісон з країною, з рідним народом, Збройними силами, які демонструють всьому світу дивовижні силу, відвагу та єдність.

Світлина з виступу у гостинному Комарнівському Народному домі.