Досвідом Городоччини поділилися на тренінгу про антикризові інструменти місцевого економічного розвитку

Голова Городоцької територіальної громади Володимир Ременяк взяв участь і як спікер виступив на тренінгу «Антикризові інструменти місцевого економічного розвитку», організаторами якого виступили HOVERLA / проєкт USAID в Україні  Львівська обласна державна адміністрація  Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини.

Зокрема, поділився городоцьким досвідом створення та реєстрації індустріального парку «Захід Ресурс» (номер 32 у реєстрі ІП України), міркуваннями щодо перспективи розвитку таких економічних кластерів, як магнітів для вітчизняних та іноземних інвесторів.  "Успіх можливий за умови консолідації зусиль бізнесу, держави та місцевого самоврядування", – зазначив очільник громади.

Тренінг став добрим майданчиком для  спілкування з добрими друзями та партнерами.