«Волонтери — ангели ЗСУ» – свято-дарунок тим, хто захищає Україну й невтомно допомагає

І прийде день коли Україна засяє так що посліпне ворог!

Без світла вже впродовж трьох тижнів КЗ "Городоцький центр дозвілля та надання культурних послуг" готував та із запалом у душі подарував воїнам Збройних Сил України, городківчанам та волонтерам міста концертну програму "Волонтери – ангели ЗСУ".

У надзвичайно приємній атмосфері пройшов захід за участю талантів Городоччини.

Концертну програму творили: народний ансамбль танцю "Росинка ", керівник Орислава Попко; народний ансамбль танцю " Галичина ", керівник Данута Рожко, народний духовий оркестр КЗ " Городоцький центр дозвілля та надання культурних послуг", керівник Степан Солтис;  аматорський танцювальний колектив "Тонус " та учасники художньої самодіяльності Народного Дому с.Галичани, керівник Олена Білик; дитячий хор ДМШ, керівник Оксана Греділь.

А ще – Владислава Лютак та Христинка Музика, учасники художньої самодіяльності Народного Дому №2 м.Городок (Довжанка), керівник Оксана Музика; інструментальний дует Оксана Дмитришин та Юрій Блажко; Мартуся Юрків (виступила зі зворушливою поезією); маленький волонтер з " великим " серцем Юрчик Напора разом із батьком; вокалісти Мар'яна Кібляр, Людмила Суворова, Аліна Сташків, Юрій Блажко, головний спеціаліст гуманітарного управління Оксана Греділь; художник Василь Луців (із віршем "Мак" під акомпанемент Мирослави Хоми); інструментальний дует Анастасії Каландяк та Оксани Дмитришин; Іванна Карвацька з акомпанементом Романа Чорненького; учні 10 - А класу Городоцької ЗЗСО №3  ім.Івана Бльока.

З нагоди Міжнародного Дня волонтера та Дня Збройних Сил України привітав усіх причетних до цих дат голова Городоцької громади Володимир Ременяк. Очільник міської ради вручив подарунок наймолодшому волонтеру Городоччини, 8-річному Юрчику Напорі.

Про волонтерську організацію "Апостоська Чота", злагоджену роботу, ініціативність молоді розповів її керівниК, капелан о.Михайло Греділь.

Масштабною роботою із плетіння маскувальних сіток поділився парох храму Святого Духа о. Андрій Грициняк. Зорганізувавши парафіян, зуміли  сплести рекордну кількість сіток  на Городоччині.

На заході присутнім був керівник гуманітарного управління Городоцької міської ради Ігор Яскевич.

Ведучі заходу - Сергій Войтович та Людмила Суворова.

Організатори заходу: Мирослава Кутна, директор КЗ "Городоцький центр дозвілля та надання культурних послуг", Оксана Музика, режисер КЗ "Городоцький центр дозвілля та надання культурних послуг", Олена Білик, художник-постановник КЗ "Городоцький центр дозвілля та надання культурних послуг".

Звукооператор - Володимир Шутяк.

Відеомонтаж та фото - Олена Білик.