Добрим справам радіють у Центрі надання соціальних послуг

Добрим справам, які приніс вівторок, 6 грудня, радіють у Центрі надання соціальних послуг Городоцької міської ради.

Пів тисячі подарунків отримали від ГО "Народна Самооборона Львівщини" (Веремчук Валерій)  в рамках проєкту "Різдвяний німецький конвой". Велика вдячність усім причетним, зокрема, родинам з дітьми Німеччини, які щорічно дбають про те, аби й усі українські  діти відчули радість приходу св. Миколая. Дякуємо гуманітарному управлінню Городоцької міської ради (Яскевич Ігор) за допомогу з перевезення подарунків.

А ось благодійники з ПА "НАУКОВА" (Гадзало Андрій, Гребенко Богдан, Гребенко Степан) передали для потреб людей у скруті продуктову допомогу:1000 кг картоплі та 150 кг гречки.

Отримана благодійна допомога буде роздана потребуючим мешканцям/сім`ям нашої громади до свята Св.МИКОЛАЯ!