Позмагалися, здобули чергові нагороди та досвід наші лучники

Бронзу Всеукраїнських змагань зі стрільби з лука, присв'ячених пам'яті ЗТУ Р.І.Труша здобула вихованка КУ «Центру «Спорт для всіх»» Анастасія Пандрак, якій забракло лише 8 очок до виконання нормативу кандидата в майстри спорту. Відстрілявся влучно й тренер, майстр спорту міжнародного класу Іван Дзядик.

Десяте особисте місце – у Дениса Макітри.

Ці змагання відбувалися впродовж 15-17 грудня, а вже 18. 02 КУ «Центр «Спорт для всіх»» за сприяння ЛРЦ «Інваспорт» став місцем проведення відкритого Кубка Львівської області серед спортсменів-паралімпійців зі стрільби з лука! Географія учасників охопила 4 області. Серед представників Львівщини – троє спортсменів з Городоччини, які завершили змагання із гарними здобутками.

Тренер городоцьких лучників Іван Дзядик посів друге місце, Богдан Чіпак — на третій сходинці. А Артем Барабаш, зайнявши сьоме місце, виконав 3 юнацький розряд!

Вболіваємо! Хай стріли купно лягають у центр мішені!