Ще крок до реалізації проєкту «Наш Дім»

Відбулася робоча зустріч сторін, залучених до втілення благодійного проєкту #Nash_Dim.

Реалізовується він в межах підписаного цьогоріч Городоцька територіальна громада, Fundación Enfermeras de Navarra/Nafarroako Erizainen Fundazioa та громадською організацією Благодійний фонд "Із янголом на плечі" меморандуму про співпрацю.

Іспанські друзі, які фінансують проєкт (представники Фундації медсестер Навари), ознайомилися із результатом роботи на одному з початкових етапів будівельного проєкту – ремонт даху. Спільно з партнерами спланували й подальші кроки, вінцем яких має стати оселя для дітей, що втратили дім через війну.

В робочій зустрічі взяли участь голова Городоцької тергромади Володимир Ременяк та фахівці міської ради.