Новенького «Школярика» отримала Городоцька громада

Городоцька територіальна громада з Володимир Ременяк та ще 9 громадам Львівщини нині, 19 грудня, передали новенькі шкільні автобуси.

Не можна, мабуть, бажати більшого дарунка до Дня святого Миколая – окрім, хіба, Перемоги та повернення усіх воїнів живими-здоровими додому.

Закупили «Школярик» вітчизняного виробника, «АТ «Черкаський автобус», об’єднавши фінансові зусилля двох бюджетів: обласного (60 відсотків), та Городоцької громади (40 відсотків). Вартість автобуса – близько 2,4 млн грн.

До речі, громада невдовзі отримає ще один новенький "Школярик". Наступне поповнення освітянського автопарку очікується вже у першому кварталі 2023 року.

Організація навчального процесу на Городоччині відтепер стане ще кращою, а доїзд дітей до місця навчання та додому – комфортнішим!

В Городоцькій ТГ підвезення  учнів  автобусами "Школярик" нині здійснюється до 14 шкіл. Такою послугою охоплено понад  650 учнів. І це 100 відсотковий показник!

Прикметно, що один із наших автобусів з початком повномасштабного вторгнення був залучений на потреби армії.