Робочий візит у Городоцьку центральну лікарню

Голова Городоцької громади Володимир Ременяк та заступник голови міської ради Микола Щур навідалися до Городоцької лікарні. Разом із директором КНП "Городоцька ЦЛ" Городоцької міської ради Павлом Фалинським, начальником медичної частини Анатолієм Матківським відвідали клініко-діагностичну лабораторію, відділення медичної реабілітації, неврологію, хірургію, центр нефрології та гемодіалізу, терапевтичний корпус.

Добра нагода пересвідчитися в ефективності роботи нового обладнання, яким забезпечена лікарня, та оцінити його вплив на якість медпослуг, доступних жителям громади.

Упродовж двох останніх років за сприяння Городоцької міської ради та завдяки виваженій позиції депутатського корпусу вдалося центральну лікарню оснастити медтехнікою на суму орієнтовно 15 млн гривень.

Зокрема на службі наших лаборантів є коштовний сучасний біохімічний аналізатор.

Забезпечене апаратом ударно-хвильової терапії відділення медичної реабілітації. Тут в умовах стаціонару та амбулаторного лікування можуть отримувати фахову допомогу близько 140 осіб. Виявляють бажання проходити реабілітацію на базі відділення й мешканці з інших областей, військові. На завершенні тендерні процедури із закупівлі комплексу електронейроміографічного комп’ютерного.

Для хірургії отримали нові операційний та перев‘язувальні столи. На базі цього відділення (забезпечене лапароскопічною стійкою) здійснюються малоінвазивні лапароскопічні втручання. До Городка приїжджають оперуватися мешканці Мостищини, інших громад Львівщини.

Побачили можливості потужного пересувного рентген-апарату, а також УЗД-апарату, які громада отримала завдяки нашим корейським партнерам.

Підкріплення матеріальної бази лікарні, зростання якості послуг підвищують довіру пацієнтів до городоцької медицини. Якщо у січні 2022 року наш заклад охорони здоров‘я надав 481 послугу, то за цей же місяць 2023-го — 733.

Під час робочого візиту окреслили проблеми, потреби відділень лікарні, можливості зробити медпослуги ще зручнішими й доступнішими.