ГОРОДОЦЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ:

1. Детальний план території земельної ділянки для розміщення групи індивідуальних гаражів на території Городоцької міської ради Львівського району Львівської області

та звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО).

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Розробник ДПТ – ФОП Лаврін Я.В. (архітектор Лаврін В.С., кваліфікаційний сертифікат серія АА №004578).

Розробник звіту про СЕО – ТзОВ «Еко Центр Проект».

Підстава для розроблення ДПТ – рішення сесії Городоцької міської ради від 26.05.2022р. №22/22-4944.

2. Детальний план території для розміщення тренувального центру територіальної оборони на земельній ділянці в урочищі «Під Цунівським лісом» на території Городоцької міської ради Львівського району Львівської області.

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Підстава для розроблення ДПТ – рішення сесії Городоцької міської ради від 26.05.2022р. №22/22-4941.

3. Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з «для ведення ОСГ» на «для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури» в с. Бартатів Львівського району Львівської області.

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Розробник ДПТ – СЗО-архітектор Жура С.О. (кваліфікаційний сертифікат серія АА №001682).

Підстава для розроблення ДПТ – рішення сесії Городоцької міської ради від 26.01.2022р. №22/18-4210.

Громадське обговорення проектів детальних планів території триватиме з 22 лютого 2023 року по 24 березня 2023 року.

Громадські слухання щодо вищезгаданих проектів містобудівної документації відбудуться 24 березня 2023 року о 15.00 год в приміщенні актового залу Городоцької міської ради. Участь у громадському слуханні можлива за умови представлення документу, який посвідчує особу під час реєстрації учасників.

Із проектами містобудівної документації можна ознайомитися на офіційному вебсайті http://horodok-rada.gov.ua та у відділі містобудування та архітектури Городоцької міської ради за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, м. Городок, м-н Гайдамаків, 6.

Письмові пропозиції та зауваження до проектів детальних планів території можна подавати до 24 березня 2023 року. Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження) – 81500, Львівська обл., Львівський р-н, м.Городок, м-н Гайдамаків, 6, ел.пошта: gorodok_mr_lv@ukr.net .

Відповідальною посадовою особою Городоцької міської ради за організацію розгляду пропозицій (зауважень) є Клок Вероніка – начальник відділу містобудування та архітектури, контактний телефон: 31-892.