Вшанували Героїв Вовчухівської офензиви

Сьогодні, 16 лютого, голова Городоцької громади Володимир Ременяк спільно з народною депутаткою України Софія Федина/ Sofiya Fedyna, членами виконкому, представниками депутатського корпусу Городоцької міської ради, а також Львівської районної ради молитовно згадали героїчних предків й здійснили покладання квітів до Меморіалу «Героям Вовчухівської офензиви».Пам’ятний комплекс зведений у 2020 році на вшанування наступальної Вовчухівської операції, яка відбулася у далекому 1919 році на теренах нашої громади і стала однією з найуспішніших в історії Української галицької армії.Ця подія має для нас символічне значення. Нині українці відстоюють свою незалежну українську державу так же віддано та самозречно, як і їхні волелюбні прадіди 104 роки тому.

Довідково: Вовчухівська офензива – наступальна операція Галицької Армії з 17 лютого по 18 березня 1919 року в період польсько-української війни 1918–1919 років. Під час Вовчухівської офензиви воїни Галицької Армії перерізали залізничне сполучення між Львовом та Перемишлем у районі села Вовчухи, повністю оточили та взяли в облогу Львів. Пам’ятник символізує кільце облоги міста Львова, а також вояків Галицької Армії, які йдуть у наступ.