Вечір-реквієм за Героями Небесної Сотні

Ангелами дивляться на нас з висот Герої Небесної Сотні. У найтрагічніші дні Євромайдану вони були там, де вирішувалася доля України. І загинули, виборовши для нас Свободу. За ними звіряємо нині свій шлях.

Вечір-реквієм, що відбувся нині в Городоцькому центрі дозвілля та надання культурних послуг - наш чуттєвий вияв шани і вдячності Героям.

Хвилиною мовчання і молитовно згадали загиблих земляків – Володимира Топія, Володимира Жеребного, Івана Бльока. Щиро пройнялися учасники заходу історією їхнього життя, а також напрочуд проникливими художніми номерами від талановитих учасників самодіяльності.

«Майдан лютого 2014 року – це сьогоднішні Бахмут, Соледар, Мар‘їнка, Кремінна. Хлопці боролися і загинули, щоб ми підняли їхній прапор і здобули перемогу над одвічним ворогом», - сказав, звертаючись до присутніх, голова громади Володимир Ременяк і вклонився присутнім в залі рідними наших Героїв, Пелагії Бльок, Світлані Бльок, Миколі Жеребному.

Збережемо стійкість та віру в себе і Україну, як заповіли нам Герої-ангели з Небес.