До уваги членів сімей Героїв Небесної Сотні та учасників бойових дій, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Городоцької міської ради

Діє Комплексна програма придбання житла на умовах співфінансування (для деяких категорій). За детальною інформацією звертатись у Городоцьку міську раду (м.Городок, м-н Гайдамаків, 6), відділ документообігу, звернень та організаційно-інформаційної діяльності (начальник відділу Ольга Голобородько).

Інформативно:

Розпорядженням начальника Львівської ОВА від 30.12.2022 № 822/0/5-22ВА затверджено Комплексну програму соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС), бійців-добровольців АТО, Захисників та Захисниць України, членів їх сімей, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки.

Одним із заходів Комплексної програми є «Придбання житла для деяких категорій осіб з числа Захисників та Захисниць України, членів сімей Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування».

Згідно норм Порядку матеріальну допомогу для придбання житла на умовах співфінансування можуть отримати:

1. Члени сімей Героїв Небесної Сотні (батьки, дружина).

2. Учасники бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції /заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях / заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України (далі – Захисники та Захисниці України):

- нагороджених відзнакою «Герой України» з врученням ордена «Золота Зірка» (на яких не поширюється дія постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 719),

- на утриманні яких є діти з інвалідністю підгрупи А;

- які у віці до 18 років мали статус дитини-сироти;

- осіб з інвалідністю внаслідок війни III групи, інвалідність яких настала внаслідок поранення, травми, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції забезпеченні її проведення/ здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення /у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.