Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації - детального плану території для будівництва та обслуговування нежитлових будівель та споруд ТОВ «АКТІВ ПРИНТ» на території колишнього господарського двору на вул. Шевченка в селі Родатичі Львівського району Львівської області.Громадське  обговорення вищевказаної заяви буде проводитись з 21 квітня 2023 року по 5 травня 2023 року.Пропозиції  громадськості подаються у вказаний строк у письмовій формі до Городоцької міської ради: 81500 Львівська область, м. Городок, м-н Гайдамаків, 6.Офіційний веб-сайт: http://horodok-rada.gov.ua/ Адреса електронної пошти:   gorodok_mr_lv@ukr.net Телефон:  30-195, (067)5404515.