Проєкт від УКФ. Розпочинається запис на майстер-класи з опанування городоцького стіба

Запрошуємо охочих опанувати або ж удосконалити навики вишиття унікальною технікою "городоцький шов" зголошуватися до участі у майстер-класах від мисткині Галини Рожак.

МК проводитимуться  за підтримки Український культурний фонд по проєкту "Городоцький шов - роду нашого код".

Місце проведення - Городоцький історико-краєзнавчий музей (м.Городок, вул.Б.Хмельницького, 2).

Орієнтовний час - вересень-жовтень 2023 року.

До участі у майстер-класах зголошуйтеся за телефоном 0963328050, директор музею Ганна Кузбит.

Тим часом маємо приємні клопоти в ході реалізації проєкту від УКФ: уже є домовленості по організації клопіткого процесу оцифрування колекції виробів та елементів, виконаних городоцьким стібом; вибираємо музейну шафу та манекен, який демонструватиме автентичну вишиту сорочку, видати інформаційний фотоальбом, тощо.

Щиро радіємо, що реліктовий городоцький шов оживає, грає новими барвами в інтерпретації іменитих майстринь, стає популярним, манить і зацікавлює! Шануємо українське! Пишаємося городоцьким!

#запідтримкиУКФ

Mатеріал підготовлено за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатися з думкою автора.