Тренінг - навчання щодо реєстрації програмного РРО у Городоцькій ДПІ

Фахівці Городоцької ДПІ постійно проводять інформування платників податків щодо новацій Закону України від 30.06.2023 №3219-IX “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану”, в частині роз’яснення вимог законодавства щодо застосування РРО/ПРРО.

Днями проведено тренінг-навчання на тему «Реєстрація програмного РРО», де податківцями надано практичну допомогу щодо покрокової реєстрації програмного РРО та ознайомлено платників з його послідовними діями для реєстрації програмного РРО:

1. Скачайте безкоштовний додаток ПРРО з сайту податкової tax.gov.ua (для платформ iOS, Android, Windows) або ж користуйтесь ПРРО через web-браузер

2. Зареєструйте КЕП

3. Підготуйте та подайте форму 20-ОПП через кабінет, якщо Ви ще не повідомили орган ДПС про господарську одиницю

4. Підготуйте та подайте форму 1-ПРРО через електронний кабінет

5. Підготуйте та подайте форму 5-ПРРО через електронний кабінет

6. Авторизуйтесь за допомогою КЕП

Наприкінці тренінгу платники отримали відповіді на усі поставлені запитання.