Інформація про результати конкурсу оцінки з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунальної майна (м.Городок, майдан Гайдамаків, 6)

Городоцька міська рада повідомляє, що конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності  для проведення незалежної оцінки комунального майна Городоцької територіальної громади Львівської області відбувся 05 жовтня 2023 року о 09:30 год., за адресою: м. Городок, майдан Гайдамаків, 6.

Переможцем конкурсу визнано  ПП «Експерт МАШ», в особі керівника Матюшина Олега Михайловича.

Запропонована учасником конкурсу вартість надання послуг з оцінки становить по об’єкту:

- Нежитлова будівля, загальною площею 129,2 м2, за адресою: Львівська обл., с. Милятин, вул. Лісова, 26 - 2500,00 грн. Термін виконання робіт – 3 календарних дня.

- Частина нежитлового приміщення, загальною площею 1,0 м2, за адресою: Львівська обл., м. Городок, майдан Гайдамаків, 6 - 2000,00 грн. Термін виконання робіт – 3 календарних дня.

Переможцем визнано Приватне Підприємство «Інвестиційно-Експертний Центр», в особі керівника Папроцької Мирослави Володимирівни.

- Земельна ділянка комунальної власності площею 0,0608 га, кадастровий номер 4620910100:29:016:0191, за адресою: село Братковичі (за межами населеного пункту) Городоцької міської ради Львівська обл. - 500,00 грн. Термін виконання робіт – 5 робочих днів.