Податківці Городоччини інформують суб’єктів господарювання про відновлення контролю за використанням РРО/ПРРО

Як інформують фахівці Городоцької ДПІ, враховуючи законодавчі зміни відповідно до Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» податківцями Городоччини проведено ряд зустрічей з платниками податків щодо відновлення відповідальності при застосуванні РРО/ПРРО,  та з метою забезпечення підприємців інформацією щодо змін у законодавстві відповідно до Закону № 3219. Податківці акцентували увагу на вимогах законодавства щодо застосування касової техніки при проведенні розрахункових операцій та ведення обліку товарних запасів фізичними особами-підприємцями – платників єдиного податку 2-4 груп, ознайомили з перевагами новітніх програмних РРО, надали для ознайомлення тематичну друковану продукції.

Під час заходів платників податків поінформували, що з 1 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту не проведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, будуть застосовуватись фінансові санкції, передбачені п. 1 ст. 17 Закону. При цьому зауважили, що умовою дотримання законодавства у сфері застосування РРО/ПРРО є реєстрація РРО та/або ПРРО в контролюючому органі.