Все про РРО/ПРРО на «гарячій лінії»

Інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо нововведень по РРО/ПРРО  продовжується. В рамках цієї кампанії відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» у Городоцькій ДПІ.

Так, начальник Городоцької ДПІ Роман Миськів відповідав на такі питання додзвонювачів: як використовувати ПРРО у період відсутності зв’язку з фіскальним сервером; чи можуть підприємці-платники єдиного податку, які здійснюють роздрібну торгівлю в селі, здійснювати розрахунки без РРО/ПРРО; якщо ФОП – платник єдиного податку – чи необхідно застосовувати ПРРО.

Роман Миськів роз’яснив платникам особливість змін у застосуванні РРО з 1 серпня та застосування штрафних санкцій за порушення використання РРО/ПРРО. Також, поінформував про принцип використання ПРРО – програмного реєстратора розрахункових операцій, а саме:пояснив, що це програма, яка може бути встановлена на смартфон, ноутбук або планшет, в яких фіскальні функції реалізовані через сервер контролюючого органу.