В Городоцькій ДПІ продовжують консультувати платників податків з питань застосування та реєстрації ПРРО

Фахівці Городоцької ДПІ провели черговий практикум для платників податків на тему: «Реєстрація та застосування програмного РРО».

З учасниками практикуму обговорили питання застосування та реєстрації РРО/ПРРО, проведення розрахункових операцій згідно з нормами чинного законодавства.

Платників інформували про основні аспекти застосування та реєстрації РРО/ПРРО, звернули увагу на поновлення відповідальності за порушення законодавства у сфері здійснення розрахункових операцій, повідомили основні кроки, які необхідно виконати підприємцю для реєстрації програмного РРО та надали відповіді на поставлені питання.