УВАГА! Конкурс

Увага, конкурс!

Городоцька міська рада Львівського району Львівської області оголошує конкурс на визначення виконавця послуг із вивезення твердих і негабаритних побутових відходів (крім токсичних та особливо небезпечних) з території сіл Бартатів, Воля Бартатівська, Братковичі, Галичани, Дроздовичі, Градівка, Добряни, Бар, Милятин, Підмогилки, Долиняни, Вовчухи, Годвишня, Дубаневичі, Керниця, Мавковичі, Артищів, Велика Калинка, Любовичі, Мильчиці, Зелений Гай, Побережне,  Путятичі, Мшана, Повітно, Заверещиця, Залужжя, Зушичі, Речичани, Лісновичі, Родатичі, Тучапи, Молошки, Угри, Стоділки, Черлянське передмістя, Черляни, Шоломиничі. Подавати свої пропозиції на конкурс можна до 28.02.2024 р. у Городоцьку міську раду.

За детальною інформацією звертатись за адресою: м. Городок, майдан Гайдамаків, 6 (Городоцька міська рада).