Місто Городок в мережі "Віа Регія - культурний шлях Ради Європи"

03 листопада 2010 року під час візиту в Городок делегації Європейського культурно-інформаційного центру в Тюрінгії (м.Ерфурт, Німеччина) в складі доктора Юргена Фішера та пані Кароліне Фішер було підписано офіційну угоду про членство міста Городка в мережі «ВІА РЕГІЯ – культурний шлях ради Європи».

Віа Регія (Via Regia) – це назва найстарішого та найдовшого сухопутного зв'язку між Східною і Західною Європою. Довжина його 4500 км. Він існує вже понад 2000 років і поєднує 8 європейських держав. В сучасній формі шлях існує як Європейський транспортний коридор С ІІІ і пролягає від Сантьяго-де-Компостела в Іспанії до Києва.

Європейський культурно-інформаційний центр в Тюрінгії з березня 2005р. після отримання відзнаки та відповідних повноважень від Ради Європи, працює як європейський пункт координації проекту під назвою «Віа Регія – культурний шлях Ради Європи».

До основних цілей та завдань даного проекту відносяться: збереження культурних цінностей Європи, обмін інформацією та досвідом, організація нових утворень кооперації між різними областями досліджень, нових форм зустрічей молоді Європи, популяризація незнайомих культурних цінностей, створення нових можливостей культурного туризму і культурного розвитку громадян Європи.

Детальніше із діяльністю мережі можна ознайомитись на офіційному сайті "Віа Регія - культурний шлях Ради Європи".