У Львівській політехніці – 27-й Ярмарок кар’єри.
Львівський обласний центр зайнятості разом з НУ «Львівська політехніка» за підтримки всеукраїнського проекту «День Кар’єри «PROFIT DAY» організовують 27-й Ярмарок кар’єри.

Відвідувачі матимуть можливість віч-на-віч поспілкуватися з представниками понад 50 фірм і компаній, що мають потребу у кадрах. Під час дійства працедавці зможуть дібрати потрібних фахівців, безробітні – знайти роботу, а студентська молодь – вивчити перспективи працевлаштування та домовитися про проходження виробничої практики.

До уваги учасників – тестування щодо схильності до виконання тієї чи іншої роботи, допомога у написанні резюме, консультації з питань зайнятості або трудового законодавства та ін.

У рамках заходу відбудеться круглий стіл на тему: «Як досягти компромісу між «хочу» і «потрібно», на якому соціальні партнери обговорять аспекти працевлаштування молоді. З Городоцького району виявили бажання стати учасниками даного заходу КПП Центр та ВАТ «Троттола». Претенденти на участь у ярмарку можуть самостійно надсилати свої дані на інтернет-адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript або у відділ взаємодії з роботодавцями Городоцького РЦЗ на адресу gorodokcz@locz.gov.ua.

27-й Ярмарок кар’єри відбудеться 9 листопада 2016 року у IV корпусі університету (м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 3). Початок – об 11.00.

Відділ надання послуг роботодавцям

3-23-58