Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

Анонс!

УВАГА!

Триває робота над розробкою нової офіційної інтернет-сторінки

Городоцької міської ради. Всі наступні публікації та оновлення завантажуються сюди:

(адреса інтернет-сторінки після доопрацювання буде та ж, що й зараз - http://horodok-rada.gov.ua)

Міські новини

Городківчани відзначили 98-річницю ЗУНР та 160-ту річницю від дні народження Івана Франка

У неділю в актовій залі Городоцького районного дому відбулися урочисті збори з нагоди відзначення 98 річниці від дня проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. Розділити всенародне свято прийшли представники духовенства, влади, зокрема керівництво РДА та райради, міський голова Городка Роман Кущак з родиною, секретар міської ради Юлія Віткова, представники громадсько-політичних організацій, мешканці міста.

Ведуча, режисер Галина Глушко  нагадала присутнім про те, який знаковий слід залишив у долі України листопадовий чин 1918 року і яке величезне значення він має для цілих поколінь українців. Чоловічий вокальний колектив під керуванням В.Турчина виконав гімн Українських січових стрільців «Гей у лузі червона калина».

У  вітальному слові до громади голова Городоцької  районної державної адміністрації Володимир Ременяк торкнувся торкнувся історичних подій  про період діяльності ЗУНР, відзначивши, що події, які відбулися на початку листопада 1918 року були вагомою віхою в українському державотворенні, тож відзначення цього національного свята сприяє  відновленню в серцях кожного з нас любові до України, поваги до її історії, яка не повинна забуватися  нинішніми і наступними поколіннями. А далі дівчатка у національних строях поклали квіти до паятника Січовим Стрільцям на пошану  про славних українців, котрі творили  сторінки історії нашої держави. З маловідомими фактами з історії ЗУНР  та ролі церкви у її створенні ознайомив присутніх  настоятель храму Преображення Господнього  о.Тарас Цікало у своїй доповіді «Роль духовенства УГКЦ у формуванні  ЗУНР».

Захід продовжився  відзначенням 160  річниці від дня народження знакової постаті в історії України –Івана Яковича Франка. Ініціаторами урочистої академії , яка під активні овації присутніх пройшла  на сцені районного народного дому під гаслом «Тільки те, що здобудемо своєю працею – буде наше надбання», виступили  Львівська архиєпархія Української греко-католицької церкви, фундація «Андрей» та громадський рух «Зарваницька громадська ініціатива». Городківчани з великим задоволенням  та радістю сприймали кожен хоровий твір, солоспіви  на слова І.Франка у виконанні  камерного оркестру  Заслуженої академічної капели України «Трембіта»(солісти Ігор Кацюба та Ярослава крилошанська) та жіночого вокального ансамблю «MADRIGAL VOICES». У поетичному слові прозвучали  найцікавіші  біографічні відомості  з життя І.Франка, окремі листи та відомі вірші. Підготувала  академію диригент  Вероніка Шніцар.

 

Під завісу виступу  іменитих гостей міста міський голова Роман Кущак, вручаючи їм квіти, щиро подякував  за чудові хвилини, подаровані артистами громаді міста та побажав нових творчих злетів.

 

В Городку відбулась зустріч із письменником Р.Гораком та актором С.Максимчуком

3 листопада в Малу академію  мистецтв Городка приїхали вчителі  української мови та літератури на зустріч з письменником, франкознавцем, лауреатом Шевченківської премії  Романом Гораком та народним артистом України, актором Львівського національного академічного українського драматичного театру  імені Марії Заньковецької  Cвятославом  Максимчуком.

Почесні гості розповіли присутнім про родовід Івана Франка, творчу багатогранну діяльність, декламували його вірші.

 

 

Відзначили День працівників соціальної сфери

Сьогодні в Городоцькому районному Народному домі відзначили своє професійне свято працівники соціальної сфери. З такої приємної нагоди винуватців урочистостей привітали представники міської та районної влади, учасники художньої самодіяльності.

Відкриваючи свято ведучий Назар Сеник наголосив на важливій місії кожної ланки працівників соціальної сфери, їх неоціненний внесок у справу поліпшення життя соціально незахищених верств населення, чуйність та милосердя  до кожного,хто звертається по допомогу.

Найкращі та щирі вітальні слова з нагоди професійного свята адресували працівникам соціальної сфери  міський голова Городка Роман Кущак,заступник голови Городоцької районної державної адміністрації Павло Стахів, заступник голови Городоцької районної ради Богдан Слонівський, з побажаннями подальших успіхів і натхнення у такій відповідальній та благородній роботі, а також міцного здоров’я, щастя, добра і радості кожному соціальному працівникові та їх родинам і мирного неба над головою. Кращим працівникам соціальної сфери було вручено грамоти  та квіти від мерії міста, а також  спільні грамоти і квіти  від РДА та райради.

 

Самодіяльні артисти міста потішили присутніх  чудовим виконанням відомих українських пісень.

 

Міжнародні зв’язки: городоцькі школярі готуються до участі в семінарі «Молоді, активні, креативні…»

Під таким гаслом відбудеться Польсько-Український семінар молодих лідерів, у якому візьмуть участь і городоцькі школярі. Попередньо міський голова Городка Роман Кущак та секретар міської ради Юлія Віткова уже здійснили візит до польського міста-побратима Стрижува.

«Цьогоріч ми спільно брали участь у проекті, який фінансований Міністерством освіти і науки Польщі і який базується на молодіжній співпраці між Україною і Польщею, - говорить Юлія Богданівна. - Всього було подано понад 500 проектів, проте перемогу здобуло лише 40, в тому числі міста Городок і Стрижув. Відповідно, наш проект мав назву «Молоді, активні, креативні…» польсько-український семінар молодих лідерів. Семінар відбудеться від 2-го по 9-те листопада цього року. Запит про набір учнів - 20 дітей з України і стільки ж із Польщі. В цей час молодь братиме короткі інтерв’ю з людьми, які сприймаються як лідери місцевих громад, будуть організовувати різноманітні семінари, зустрічі, готувати цікаві матеріали про соціальні проекти, які реалізуються в одній і другій громадах. Ця програма розписана всього на десять днів. Молоді люди проживатимуть у місцевості Івонич-Здруй.

Це такий оздоровчий осередок. І в останній день вони братимуть участь у фестивалі для жителів цієї місцевості – Івонич-Здруй і теж там спілкуватимуться з місцевими лідерами. Будуть інтерв’ю, буде проходити так звана майстерня спілкування та інші цікаві заходи для наших молодих людей. Це так званий «м’який» проект, сподіваємося, що і надалі будемо продовжувати співпрацю з нашим містом-партнером Стрижувом і наступним етапом ми обговорили можливість участі людей похилого віку для того, щоб вони теж мали можливість ознайомитися із життям наших польських партнерів».

 

Тим часом до Вашої уваги – 5 відеоінтерв’ю наших гімназистів із цікавими особистостями Городка:

з міським головою Романом Кущаком,

заступником міського голови, головою батьківського комітету НВК №2-гімназія Степаном Попком,

керівником відділу освіти Городоцької РДА Ігорем Яскевичем

та художником, видатним митцем Романом Опалинським.

 

Городоцький районний центр зайнятості анонсує: 9 листопада – Ярмарок кар’єри

У Львівській політехніці – 27-й Ярмарок кар’єри.
Львівський обласний центр зайнятості разом з НУ «Львівська політехніка» за підтримки всеукраїнського проекту «День Кар’єри «PROFIT DAY» організовують 27-й Ярмарок кар’єри.

Відвідувачі матимуть можливість віч-на-віч поспілкуватися з представниками понад 50 фірм і компаній, що мають потребу у кадрах. Під час дійства працедавці зможуть дібрати потрібних фахівців, безробітні – знайти роботу, а студентська молодь – вивчити перспективи працевлаштування та домовитися про проходження виробничої практики.

До уваги учасників – тестування щодо схильності до виконання тієї чи іншої роботи, допомога у написанні резюме, консультації з питань зайнятості або трудового законодавства та ін.

У рамках заходу відбудеться круглий стіл на тему: «Як досягти компромісу між «хочу» і «потрібно», на якому соціальні партнери обговорять аспекти працевлаштування молоді. З Городоцького району виявили бажання стати учасниками даного заходу КПП Центр та ВАТ «Троттола». Претенденти на участь у ярмарку можуть самостійно надсилати свої дані на інтернет-адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript або у відділ взаємодії з роботодавцями Городоцького РЦЗ на адресу gorodokcz@locz.gov.ua.

27-й Ярмарок кар’єри відбудеться 9 листопада 2016 року у IV корпусі університету (м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 3). Початок – об 11.00.

Відділ надання послуг роботодавцям

 

3-23-58

 

Чи оштрафують за несплату штрафів та пені з ЄСВ?

Під час проведеного практикуму, у працівників Городоцької ОДПІ запитували: яка відповідальність застосовується до платника ЄВ, що своєчасно не сплатив суму пені та штрафних санкцій, зазначених у рішенні контролюючого органу?

Податківці зазначили, що чинним законодавством не передбачено відповідальності за несплату штрафної санкції та пені.

Однак рішення контролюючого органу про нарахування пені та/або застосування штрафів є виконавчим документом. У разі якщо платник ЄСВ чи банк отримали рішення про нарахування пені та/або застосування штрафів і не сплатили зазначені в ньому суми протягом 10 календарних днів, а також не оскаржили це рішення чи не повідомили у цей строк відповідний контролюючий орган про його оскарження, таке рішення передається для виконання органу державної виконавчої служби або до органів Казначейства.

Крім того, у таких випадках контролюючий орган має право звернутися до суду з позовом про стягнення недоїмки.

Суми штрафів та нарахованої пені, застосованих за порушення порядку та строків нарахування, обчислення і сплати ЄСВ, стягуються в тому самому порядку, що і суми недоїмки із сплати ЄСВ. Суми штрафів та нарахованої пені включаються до вимоги про сплату боргу (недоїмки), якщо їх застосування пов'язано з виникненням та сплатою недоїмки.

За рахунок сум, що надходять від платника ЄВ або від державної виконавчої служби, погашаються суми недоїмки, штрафних санкцій та пені у порядку календарної черговості їх виникнення. У разі якщо платник має несплачену суму недоїмки, штрафів та пені, сплачені ним суми ЄВ зараховуються в рахунок сплати недоїмки, штрафів та пені у порядку календарної черговості їх виникнення.

При цьому строк давності щодо нарахування, застосування та стягнення сум недоїмки, штрафів та нарахованої пені не застосовується.

 

 
Ще статті...
Пошук
Регіональні проекти

Міжнародні проекти

Міста-партнери